Україна входить у жовту зону карантину

Україна входить у жовту зону карантину

Із четверга, 23 вересня, на всій території України встановлять жовтий рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення сьогодні ухвалила Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Йдеться про заборону проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. м площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі, пише “Суспільне”

Не більше чотирьох осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 м.

Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі.

Спортивні зали і фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. м площі.

Обмеження не будуть застосовувати, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе і ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів і басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Аби підтвердити безпечність відвідувачів чи працівників закладів (крім освіти) тимчасово слід користуватися міжнародними свідоцтвами, жовтими чи зеленими внутрішніми Covid-сертифікатами, довідкою 063/о (картка профілактичних щеплень), чинною довідкою про негативний результат (72 год) ПЛР-тесту чи експрес-тестування на антиген.

Заклади освіти працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників хоча б одного щеплення.

Епідемічна ситуація в країні стрімко погіршується, заявив прем’єр. Він додав, що вакцинація на сьогодні є найефективнішим способом протидії Covid-19.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares