Усе про плити перекриття

У приватному будівництві не обійтися без матеріалу, який служить для перекриття між поверхами. Мова йде про плити перекриття, які знижують навантаження на каркас споруди та фундамент, а також мають хороші властивості шумоізоляції. Завдяки своїй будові такі плити здатні утримувати тепло в будинку. Численні переваги зробили їх оптимальним варіантом для швидкої збірки житлових будинків.

Де можна купити плити перекриття?

Якщо ви шукаєте якісний будівельний матеріал, який буде надійним та водночас простим в монтуванні, тоді вам знадобляться плити перекриття. Замовити їх можна перейшовши за цим посиланням https://shop.kovalska.com/catalog/zhelezobetonnie-izdelija/pliti-perekritija/. Компанія «Ковальська» займається виготовленням якісних плит перекриття за доступними цінами. Продукція доступна на сайті компанії в широкому асортименті.

Весь товар який пропонує компанія має необхідні сертифікати якості та є екологічно безпечним. В разі необхідності ви можете замовити плити перекриття які будуть виконані за вашими індивідуальними розмірами.

Види плит перекриття

Плити перекриття діляться на такі три основні види:

  • Плити перекриття пустотні. Такі плити мають порожнини всередині. Завдяки такій будові вони полегшують конструкцію та роблять її теплоємною. Пустотні плити перекриття мають відносно невелику у порівнянні з іншими.
  • Плити перекриття монолітні. Таким плитам притаманна висока міцність і вони досить важкі.
  • Ребристі плити перекриття. Такі плити мають повздовжні ребра у своїй верхній частині.

Як виготовляють та вкладають плити перекриття?

Для того щоб виготовити плити перекриття необхідний бетон з високим вмістом цементу. Його заливають в спеціальну форму, у яку попередньо встановлюють спеціальну сталеву арматуру. Завдяки їй плита стає особливо міцною і не деформується в процесі експлуатації. Після того як бетон у формі застигає, надлишки арматури обрізають по краях.

В процесі укладання плит перекриття використовують автокран. Вручну це зробити неможливо, оскільки плити мають дуже велику вагу. Перед встановленням плит перекриття автокраном варто переконатися що стіни вашого будинку рівні. Якщо ж вони неоднакові, то власник будинку зіштовхнеться з рядом неприємних проблем які значно ускладнюватимуть подальшу обробку підлоги, стелі, а також стін.


About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares