Вам телефонують з банку? Поліція попереджає жителів Тернопільщини про шахраїв

Вам телефонують з банку? Поліція попереджає жителів Тернопільщини про шахраїв

Мешканець Тернопільського району району втратив 6000 гривень, бо сам повідомив усі реквізити банківської картки чоловікові,  який представився банківським працівником.

У подібну аферу потрапив і мешканець обласного центру. Банківський шахрай зняв з картки увесь залишок  – 6000 гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.  

Обидва потерпілих повірили у байку, що до їх рахунку було здійнено несанкціонований доступ. Спрацював психологічний фактор, адже як тільки жертви чули інформацію про можливість втратити гроші, вони одразу надавали конфіденційну інформацію, навіть не переконавшись у правдивості почутого.

«Вкотре нагадуємо: працівники банку не телефонують своїм клієнтам задля отримання інформації про банківський рахунок. Тому будь-які запитання про ваші дані мають одразу насторожити. Також інформація, яка надходить смс-повідомленням, щодо здійснення різних операцій також є конфіденційною, і тільки ви маєте знати код задля переведеня, зарахування чи зняття готівки з картки. Не будьте такими довірливими!», – зазначили у поліції.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares