Велосипеди всіх типів у Unisport — ваші мрії справджуються вже сьогодні!

Велосипедним спортом і велотуризмом сьогодні захоплюються багато хто з нас. Велосипеди в Україні є не тільки способом, що допомагають людині підтримувати його спортивну форму, а й зручним транспортним засобом, який всюди проходить. Правильно підібраний двоколісний друг дозволяє вирушити у подорож на будь-яку дистанцію, незалежно від погодних умов та складності маршруту.

Велосипеды

Яка деталь велосипеда є найважливішою у його конструкції?

Це спочатку неправильно поставлене питання, оскільки у конструкції будь-якого велосипеда немає «зайвих» чи «не важливих» елементів. Не вірите? Спробуйте вирушити у подорож, наприклад, без сідла, без педалей чи ланцюгів. Інша річ, якщо йдеться про навісне обладнання, але тут у вас завжди є вибір, використовувати його або зняти, щоб не обтяжувати свій велосипед.

Основою будь-якого велосипеда є велосипедна рама — базовий елемент конструкції, до якого кріпляться всі інші його елементи та вузли. У сучасному виробництві випускаються рами для велосипедних конструкцій з різних матеріалів.

Високоміцна та хромомолібденова сталь

Сталь — міцний і надійний, недорогий матеріал, легкий в обробці, ремонт, що піддається. Сучасне виробництво велосипедів використовує різні типи сталі:

 1. Hi Tensile (Hi-Ten) — конструкційна сталь з покращеними властивостями, дешева та міцна, але велосипедна рама виходить надто важкою.
 2. Cromomolibden (Cro-Mo) — з таких хромомолібденових сплавів, мало схильних до корозії, іноді виготовляють рами BMX, а також рами гравійних велосипедів і турингових. Особливістю цих рам є їх здатність до згинання та зниження дрібної вібрації на віражах, пом’якшення ударів. Cro-Mo рами, виготовлені за технологією баттинга (змінна товщина труб) або потрійного баттинга відносять до високого класу, вони міцніші та легші.

Алюміній та різні його сплави (з додаванням титану, магнію, скандію)

Велосипед Scott Aspect 750 smith green (CN) XS

З алюмінієвих (Aluminium) сплавів сьогодні виготовлені рами практично велосипедів усіх типів, незалежно від їх вартості. Такі рами характеризуються різним ступенем жорсткості, оскільки виготовляються з різних (7000-а та 6000-а серії) сплавів, різного типу обробки. В даний час виробники частіше використовують метал 6061.

Алюмінієві рами більш стійкі до корозії, ніж сталеві та хромомолібденові. Якщо ви вирішили купити велосипед з алюмінієвою рамою, ви переконаєтесь, що такі велобайки:

 • легші у розгоні та під час руху вгору;
 • вони чутливі до дорожнього покриття;
 • характеризуються меншим накатом;
 • відрізняються високим ступенем керованості.

До їх недоліків можна віднести:

 • нездатність гасити вібрації;
 • накопичення втоми (середній термін їх експлуатації — 10-15 років), але технології регулярно вдосконалюються і у продажу сьогодні можна знайти моделі велосипедів з довічною гарантією на алюмінієву раму.

Магній

Велосипед Trinx SEALS 1.0 2022 20" Blue-Silver-Orange

Магнієві сплави для виготовлення велосипедних рам використовуються дуже рідко, оскільки вони характеризуються:

 • малим ресурсом експлуатації (2-3 роки);
 • нестійкість до корозії;
 • високою вартістю.

До позитивних властивостей рам з магнієвих сплавів можна віднести хороший накат, низький навіс та достатню жорстокість, але ціна на велосипеди з рамою з титанового сплаву буде вищою.

Карбон (вуглепластик)

Вуглепластикові (або карбонові) велосипедні рами відрізняються легкістю, але дуже нестійкі до будь-яких ударних навантажень. Використовуються в основному для виготовлення спортивних велосипедів, МТВ та шосейників.

В інтернет-магазині Юніспорт ви знайдете якісно виготовлені велосипеди найвідоміших на світовому ринку брендів — Apollo, Bianchi, Cannondale, Cyclone, Discovery, Fuji, Giant, Merida, Orbea та багатьох інших виробників з різних країн світу.

Ми пропонуємо велосипеди за розміром: від найменших — менше 100 см, до розміру XXL — понад 190 см. У нас ви знайдете моделі велосипедів:

 • різних серій;
 • з розміром коліс (у дюймах) від 6” до 29/27,5”;
 • з різними конструктивними особливостями (залежно від призначення обраної моделі велосипеда);
 • для жінок та дівчаток.

В інтернет-магазині Unisport можна купити жіночий велосипед у Києві з доставкою до будь-якого міста України. Ми також пропонуємо до купівлі необхідне навісне обладнання, надаємо послуги (прокат, ремонт техніки).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *