Віталій Степановський: “Бажаю “Тернополю” якомога швидше покинути цей зал”

Віталій Степановський: “Бажаю “Тернополю” якомога швидше покинути цей зал”

Післяматчевий коментар до чвертьфіналу Кубка України “Тернопіль” – “Хімік” (76:86) наставника гостей Віталія Степановського.

– Свою команду вітаю з перемогою. А “Тернопіль” – молодці, хлопці вийшли на першу чверть з дуже доброю енергією, гарно, жорстко захищалися. Зрозуміло, що команда хотіла при своїх глядачах показати, що вона конкурентоздатна, що вона може битися і боротися. Перша чверть у виконанні “Тернополя” була дуже сильною. Зрозуміло, що потім ми підкоригували деякі моменти і в решті чвертей виглядали переконливіше. Але суть навіть не в цьому, а в тому, що вартувало трохи розумніше зіграти дві хвилини. Зрештою, протистояння складається з двох матчів.

Також хочу побажати “Тернополю” якомога швидше піти з цього залу. Команда його вже переросла. Знаю, що у вашому місті будується новий зал. Сподіваюся, роботи завершаться якомога швидше і команда гратиме в комфортніших умовах. Тоді й людей збиратиметься більше. Бо команда у вас доволі досвідчена. З тих, хто був на майданчику, наймолодшому 26 років. А у мене з восьми гравців, які брали участь у поєдинку, найстаршому 25.

Так, сьогодні нам бракувало двох легіонерів. Обоє захворіли. Особливо – наш “маленький” Айзея Вільямс. У нього піднялася температура і рішення про те, трати чи не брати його до Тернополя, ми приймали в останню мить. Також з хворобою, після температури приїхав Льюїс Салліван, який попри те провів дуже гарний матч, набрав багато очок (34 – прим.). Сподіваюся, до матчу-відповіді чвертьфіналу Кубка всі баскетболісти відновляться і ми зможемо задіяти найсильніший склад. Бо невдовзі після того відновлюється регулярний чемпіонат у Суперлізі. 9 і 11 січня ми приймаємо вдома харків’ян і дніпрян. Тому важливо, що перед цими матчами усі провідні баскетболісти отримали ігрову практику.

Джерело:БК Тернопіль.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *