Військовим – від ЗУНУ: 18 комплексів безпілотників поїдуть на передову

Військовим – від ЗУНУ: 18 комплексів безпілотників поїдуть на передову

Університетська родина Західноукраїнського національного університету вкотре долучилася до благодійних заходів, які наближають перемогу України.

Дружній та згуртований колектив класичного університету Тернополя перерахував частину свого заробітку на закупівлю безпілотних літальних апаратів для Збройних Сил України.

«Завдячуючи кожному працівнику ЗУНУ ми зуміли акумулювати кошти й придбати 18 БПЛА. Зараз вони так необхідні на передовій, де наші захисники, в тому числі студенти, працівники, випускники нашого закладу вищої освіти, воюють за кожного із нас, за нашу Україну, за наше майбутнє. Горджуся кожним працівником, який робить свій внесок у перемогу!» – зазначив ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий.

«Дрони потрібні, вкрай потрібні нашим хлопцям на передовій. Сам там був, і знаю не зі слів інших. Це війна дронів та артилерії. Сьогодні ми маємо можливість використовувати дрони українського виробництва. Велика шана й подяка хлопцям, які виготовляють БПЛА й підтримують українську армію. Ми гордимося тим, що маємо свої підприємства, які в Україні випускають таку необхідну техніку, яка після війни буде служити в мирних цілях. Окрема подяка колективу Західноукраїнського національного університету. Разом до перемоги!» – сказав начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш, звертаючись до присутніх.

Студенти кафедри безпеки та правоохоронної діяльності разом із слухачами навчально-наукового центру підготовки офіцерів запасу передали 18 комплексів БПЛА військовому комісару Тернопільщини Денису Сахацькому, який зобов’язався передати дрони на передову.

Депутат Верховної ради України Іван Калаур промовив: «Сьогодні усі українці згуртовані як ніколи, адже війна змушує кожного переосмислити своє життя й свої дії. Наша країна у центрі уваги світової спільноти. Ми маємо підтримку й сприяння, адже кожен – від Президента до наймолодшого громадянина України мріє про перемогу й робить усе можливе для її наближення».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *