Встановлення умивальника з тумбою у ванній кімнаті

Раковина з тумбою дозволяє ефективно використати простір малогабаритної ванної кімнати, а також приховати труби, запобігти порушенню інтер’єру неестетичними елементами. Після проведення замірів та вибору бажаної моделі потрібно розібратись з етапами встановлення сантехніки.

Підготовчі процедури

Якщо тумба була придбана у розібраному стані, необхідно зібрати її згідно з інструкцією від виробника. Умивальник може бути втопленим у меблевий виріб, або стояти на ньому. Варіантів дизайнерських рішень багато, вони сильно впливають на візуальну складову приміщення. Хоча сукупність робіт, які доведеться виконати, практично однакова. Також завчасно рекомендується обрати та встановити змішувач. Серед чималого асортименту сантехнічних пристроїв марки RAVAK представлені у тому числі моделі для умивальників. Якісні змішувачі RAVAK ідеально впишуться в інтер’єр та подарують радість довговічного використання. Необхідно надійно прикріпити пристрій із нижньої сторони раковини, міцно, але без надмірної сили. Далі можна переходити безпосередньо до основних робіт.

Черговість дій при встановленні раковини з тумбою

Тепер необхідно провести монтаж сифону, уважно виконати детальну інструкцію на його пакуванні. Задача не складна, але доведеться ретельно перевірити місця розміщення гумових ущільнювачів. Варто переконатися у відсутності задиркок, або видалити помічені, щоб запобігти порушенню герметичності. Після монтажу сифону можна слідувати такому плану:

  1. пересовування тумби на місце встановлення;
  2. примірка умивальника зверху;
  3. перевірка зручності підведення комунікацій;
  4. остаточне розміщення умивальника на тумбі;
  5. проведення кріплення конструкції до стіни;
  6. підключення змішувача до водопроводу;
  7. приєднання сифону до каналізації.

Процес завершений, дозволяється вмикати воду та перевіряти результат. Уважно придивіться, чи не протікають місця з’єднань. Щоб гарантувати відсутність похибок, варто розстелити внизу суху газету. При наявності протікань на ній одразу з’являться краплі. Тоді необхідно приділити додаткову увагу з’єднанням та провести повторну перевірку.

Встановлення у ванній раковини з тумбою – це не складний, але кропіткий процес, який вимагає терпіння. Важливо обрати оптимальну конструкцію та коректно розрахувати місце під неї. Такий підхід може збільшити функціональність приміщення, забезпечить зручність користування сантехнікою.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares