Як обрати якісну футболку?

Навіть важко уявити собі гардероб дорослої людини чи дитини, у якому немає футболки. Більш універсального та практичного одягу не можливо придумати. Проста біла футболка вдалого крою буде достойно виглядати і на робочій зустрічі, і на гучному святкування, і на простій прогулянці в парку, а найголовніше – це дуже зручно та комфортно. Різноманітний асортимент футболок дозволяє знайти підходящу для себе за кольоровою гамою та дизайном. Футболки з написами чи малюнками взагалі можна створити абсолютно унікальними, адже сучасні технології дозволяють зробити якісний та довговічний друк.

Історія створення та походження

Взагалі, перший одяг, що був схожий на сучасну футболку носили шахтарі ще на початку 18 століття. Вона допомагала їм захищати тіло від пила та спеку підземлею.

Максимально наближеною до футболок, про які ми всі знаємо була військова форма США. Тобто це була не зовсім частина форми, а на той час це рахувалося нижньою білизною чоловіків. Але вже після Другої Світової Війни її почали рахувати окремим предметом гардеробу та масово одягати у теплу пору. Також, футболки почали популяризуватися з появою перших реклам, де відомі та привабливі кіноактори 20 століття позували у них та привертали погляди.

На що звертати увагу при покупці?

Часто, при виборі будь-якої частини гардеробу, люди орієнтуються на ціну та вважають, що дешеве не може бути хорошим, а дорожчі товари є гарантовано кращими. На жаль, це не завжди так. Висока ціна не гарантує якості, довговічності чи практичності покупці. Для того, щоб гарантовано зробити вдалу покупку потрібно знати на що звертати увагу та як швидко перевіряти якість, а саме:

  1. Матеріал. Зробити перевірку на якість матеріалу можна дуже легко та швидко, адже для цього потрібно лише футболку та денне світло. Потрібно повернути її до світла та оцінити наскільки сильно вона блистить. Якщо тканина активно блистить, то, на жаль, це означає, що вона зроблена зі штучних ниток та, загалом, має синтетичний склад . Для носіння найкращими будуть природні бавовняні нитки, які не мають властивостей до блиску. Синтетичні речі будуть не комфортними для занять спортом, адже не пропускають повітря.

  2. Не менш важливим моментом є еластичність тканини. Ця властивість показує довговічність футболки. Можна зробити швидкий тест, а саме спробувати дещо потягнути майку у різні сторони, якщо тканина швидко повернула назад після закінчення тесту, то це хороший знак. А якщо вона залишилася дещо розтягнутою, то це свідчить про те, що такий матеріал не витримає навіть праняння.

  3. Також, потрібно бути впевненим у міцності швів. Кожен шов має бути прострочений щонайменше двічі, вони мають рівними та без зайвих ниток. Якщо при натягування чується легке потріскування, то футболка буде дуже швидко рватися.

Вищеперерахованих перевірок має бути цілком достатньо, щоб вибрати одяг, який буде тішити Ваше око не один рік.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares