Викуп автомобіля – що це?

Викупом автомобіля займаються спеціальні компанії, які напрацювали певний досвід у цій сфері і можуть запропонувати клієнтам доволі вигідні умови для обох сторін. У короткі терміни може бути реалізовано новий або старий автомобіль. Також можливий продаж машин, які постраждали в ДТП. Деякі організації навіть викупляють авто, які знаходяться в кредиті. За короткі терміни посередник погашає кредитну заборгованість з метою подальшої реалізації машини, але за її переоформлення платить клієнт. Викуп здійснюється тільки після проведення автотехнічної експертизи. Юридично ця угода є чистою. Дуже биті машини, які не підлягають ремонту, розбирають на запчастини, які потім продають.

За кордоном сервіс авто викупу уже давно розвивається успішно і угоду з викупу можна оформити практично у кожному автосалоні. В Україні цей бізнес тільки розпочинає свої перші кроки, але за досить малий час автовикуп став досить затребуваною послугою. Це обумовлено такими факторами:

  • самостійний продаж автотранспорту займає багато сил і часу;
  • ризики від самостійного продажу дуже великі. Ні для кого не секрет, що на сучасному авторинку існує багато обманів і хитрощів;
  • під час продажу потрібно підготувати великий пакет документів.

Але, на жаль, сьогодні кількість добропорядних фірм в Україні, що займаються цією справою, можна перерахувати на пальцях,  до прикладу компанія “Avtovykup-kiev”. Вона працює у Києві, уже має солідний досвід роботи з цього напрямку, добре орієнтується на сучасному автомобільному ринку і завжди зможе запропонувати клієнтові максимальну суму за автомобіль відповідно до реальних цін в регіоні. Звичайно, потрібно розуміти і те, що, звертаючись до компанії з авто викупу, клієнт повинен бути готовий до того, що доведеться оплатити певні послуги. Але ці витрачені гроші практично ніщо у порівнянні із збереженим власним часом, спокоєм і безпекою, яка стовідсотково гарантується компанією.

«Підводне каміння» на цьому шляху

Наші люди хоч і не надто довірливі, але все – таки часто попадають у халепу. Представитись посередником Автовикупу може любий шахрай і кинути людину на гроші. Тому, в першу чергу, не потрібно передавати документи на автомобіль до того часу, поки вся сума не буде на банківському рахунку, або ж довірятися тільки перевірені солідній фірмі.

Чи можна купити в Автовикупі машину?

Відповідь на це запитання – однозначна, звичайно «так». І це придбання має свої вигоди:

  • Професійна допомога щодо вибору авто. Працівники таких сервісів допоможуть зорієнтуватися стосовно ціни і якості машини. При цьому особисто перевірити технічний стан авто і наявність замаскованих дефектів.
  • Працівники авто викупу зберуть доволі прозору інформацію щодо арештів, штрафів, ДТП по всіх базах даних, до яких у них є доступ. У такому випадку клієнт не буде купувати «кота в мішку», а транспортний засіб, про який відомо абсолютно все.
  • У рамках придбання транспортного засобу вирішуються всі питання щодо оформлення придбаного авто.

Цікавою і вигідною для клієнтів є послуга trade-in, тобто можливість обміну власного авто на нову модель с доплатою. Цей формат продажу транспортного засобу дуже зручний адже можна без проблем і зайвої трати часу придбати новий автомобіль вищого класу, доплативши різницю у ціні. В Європі і особливо в США ця послуга користується популярністю, адже можна отримати суттєву знижку при покупці.

Власники автомобілів, що звертаються у ліцензовану компанію з приводу продажі чи придбання авто, отримують сервіс високої якості без будь-яких порушень закону. Буквально за одну годину чи 1-2 дні можна отримати достойне раціональне рішення всіх проблем.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares