Як обрати газонокосарку для присадибної ділянки?

Якщо ви задумалися над придбанням газонокосарки, то для вас важливо не просто скошування трави, а ще й створення справжнього ландшафтного дизайну біля присадибної ділянки. А для цього дуже важливо правильно обрати інструмент. В першу чергу, перед покупкою, потрібно визначитись яку саме площу і де потрібно буде підстригати.

Оберіть правильно вид двигуна

Найчастіше газонокосарки оснащують двома видами двигунів: електричнии та бензиновим. Моделі першого типу підійдуть для невеликих площ газону, розташованого біля будинку. Адже ці прилади залежать від електромережі і довжини кабелю. Обирати на маленькі площі бензинові моделі немає сенсу, адже вартість газонокосарки подібного типу набагато більша, а використовувати свій потенційний ресурс вона не буде.

Газонокосарки на двигунах внутрішнього сгорання більш популярні і підходять для великих площ газону, починаючи від 2 соток. Вони більш потужні та мають високу продуктивність, але ж потребують заправлення паливом.

Тип скошуючого механізму

В залежності від конструкції скошуюсого механізму газонокосарки поділяються на барабані та роторні. Перші більш потужні, краще зрізають м’яку і невисоку траву. Вони ідеально підходять для декоративного газону. Принцип їх роботи полягає в тому що циліндр, який обертається в горизонтальній площині притискає до ріжучого леза траву і ідеально зрізає її на одній відстані від землі.

Роторні газонокосарки мають меншу вартість, справляються з газонами із різнотрав’я і більш високою рослинність. Принцип їх роботи заснований на тому, що на на нижній поверхні апарату розміщені лопасті з лезами, які обертаються в горизонтальній площині і зрізають траву. Сучасні моделі добре справляюьься з різним типом рослинності і добре скошують навіть маленьку та м’яку траву.

Зверніть увагу на додаткові функції

Виробники пропонують надзвичайно великий функціонал у сучасних газонокосарках. Найбільш цікавими з них є наступні:

  1. Можливість складання газонокосарки для компактного зберігання.

  2. Наявність травозбірника.

  3. Можливість мульчування трави. Наявність монорукоятки, з допомогою якої можна легко і просто управляти газонокосаркою.

  4. Наявність приводу на колесах, що дозволяє не тягнути газонокосарку за собою, а лише направляти його рух в потрібному напрямку.

Обрати газонокосарку для дому, яка буде справлятися з більшістю покладених на неї задач не так складно. Для початку визначтеся з вашими запитами на функціонал пристрою і вже потім більш детально переходьте до вибору і придбання.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares