Юні тернополяни взяли участь у чемпіонаті України з регбіліг

Юні тернополяни взяли участь у чемпіонаті України з регбіліг

Чемпіонат України з регбіліг серед юнаків 2008-2009 р.н. провела Українська Федерація Регбіліг в Києві, на спортивних майданчиках МАУП. Захід було присвячено 13-ій річниці розвитку регбіліг (регбі-13) в Україні, повідомляє Спорт Тернопільщини з посиланням на  управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях взяли дев’ять команд з семи міст України: Києва, Житомира, Рівного, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська та Покровська (Донецька область). Тернопільщину представляла об’єднана команда “ТОДЮСШ з літніх видів спорту” – РК “Терен”.

Відкрили змагання голова ДЮК УФРЛ головний суддя змагань Ігор Юркін та президент Української Федерації регбіліг Артур Мартиросян, які привітали команди з дебютом в офіційних всеукраїнських змаганнях з регбіліг наймолодшої вікової категорії.

Змагання проводились одночасно на трьох спортивних майданчиках за коловою системою в трьох групах по три команди, після чого за зайнятими місцями учасники розподілялися також на три групи: Cup, Shield і Bowl, де знов грали за коловою схемою розіграшу.

Результати чемпіонату України з регбіліг серед юнаків 2008-2009 р.н.:

1. ДЮСШ №1 “Буревісник”, м. Хмельницький

2. ДЮСШ №4, м. Рівне

3. РК “Київські соколи”, м. Київ

4. Збірна Донецької області РК “Твердий знак”, м. Покровськ

5. ДЮСШ №2 “Станиславів”, м. Івано-Франківськ

6. ТОДЮСШ з літніх видів спорту – РК “Терен”, м. Тернопіль

7. ДЮСШ “Авіатор” – “Антарес”, м. Київ

8. ДЮСШ “Авіатор” – “Рембаза”, м Київ

9. РК “Житомирські соколи”, м. Житомир.

На нагородженні Ігор Юркін подякував всім командам за участь в змаганнях та захопливу гру. Артур Мартиросян нагородив капітанів всіх команд-учасниць комплектами термоодягу для регбі. В нашій команді нагороду одержав Ростислав Полуліх. Таким чином, з призами залишилися абсолютно всі команди. На мажорній ноті закінчено сезон 2019.

Готував тернопільську команду до змагань тренер-викладач Володимир Крутовський.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *