Затребувані спеціальності в сфері IT

Затребувані спеціальності в сфері IT

Інформаційні технології – один з топових напрямків на сьогоднішній день. Сюди входить не тільки програмування, але і веб-дизайн, тестування, безліч інших спеціальностей. Зокрема, затребувані фахівці по роботі з технологіями DevOps і дата-інженери. Розглянемо ці професії докладніше.

Розробники DevOps

Кожен, хто користувався інтернетом, звертався з будь-якого приводу в техпідтримку. DevOps – це технології, через які розробники взаємодіють з фахівцями підтримки. З їх допомогою програмісти можуть легко створювати поновлення для ПО, виправляють помилки в ньому, пишуть скрипти.

По суті це системний адміністратор, але не в загальноприйнятому розумінні: він і має справу з кодом програми, і підтримує її працездатність для користувачів.

Ця професія – одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних. Безліч організацій шукають такого програміста. Ось, наприклад, список вакансій на такі посади https://psrcompany.com/ua/position/devops-ua/ – такі розробники (інженери) часто потрібні у великих компаніях.

Data Engineer

Як можна зрозуміти з назви, це фахівець по роботі з даними. Він обробляє канали даних, створює нові, здійснює підтримку. Працює спільно з Data Scientist, який аналізує інформацію, що надходить і вирішує з її допомогою завдання компанії.

Такий фахівець повинен знати основні мови програмування, фреймворки, часто також потрібен досвід роботи в інших компаніях до цього – щоб набрати досвід, можна пройти стажування в одній з них і після цього розраховувати на постійне працевлаштування.

Великі дані – термін, що позначає великі масиви інформації, структуровані і немає. Для роботи з ними існує окрема спеціальність. На посаду big data engineer вакансії знайти просто, якщо ви досвідчені в цій галузі. Фахівці, які вміють поводитися з даними, затребувані в провідних IT-компаніях Європи і Сполучених Штатів Америки.

У зоні відповідальності людини, трудящого на цій посаді – все робочі процеси компанії. Він оптимізує ПО, аналізує бази даних і збирає необхідну інформацію.

Чому варто звернутися в PSR Company

Тут зібрані вакансії для IT-фахівців всіх поширених професій. Як тільки ви входите як здобувач, ваші дані заносять в базу кандидатів. З цього моменту ви можете отримувати пропозиції від роботодавців.

До речі про роботодавців: серед них є як невеликі молоді фірми, так і великі і відомі організації. У вас високий шанс влаштуватися в гарне місце з високою зарплатою, якщо є досвід і компетентність.

Співробітник PSR Company проводить співбесіду всіх кандидатів і відправляє кращі резюме в компанію, якій потрібен фахівець. Після цього представник компанії вже може сам вибрати найбільш підходящого кандидата. Цілком можливо, що їм опинитеся ви.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *