Жителів Тернопільщини просять не рубати перед новоріччям ялинки у заповіднику «Медобори»

Жителів Тернопільщини просять не рубати перед новоріччям ялинки у заповіднику «Медобори»

Напередодні новорічних свят збільшуються випадки масових неконтрольованих порубок хвойних дерев.

Більшість місцевих жителів не відмовляються від встановлення живих новорічних ялин чи сосен. Проте не всі йдуть на спеціалізовані ринки, щоб придбати легальне новорічне деревце. На жаль, є й такі, які самовільно зрізають ялини у лісі чи лісосмузі, іноді можуть придбати новорічне дерево без жодних підтверджуючих документів.

Тому, в межах повноважень, службою державної охорони природного заповідника «Медобори» в даний період проводиться посилення заходів щодо охорони та збереження хвойних насаджень на території заповідника та його охоронної зони.

«Повідомляємо, що при вчиненні незаконної порубки хвойних дерев на території заповідника настає кримінальна та матеріальна відповідальність. Такі дії згубно впливають на формування молодих лісових насаджень та навколишнє природне середовище.

Сподіваємося на свідомість громадян, та закликаємо кожну людину відповідально ставитись до збереження лісових ресурсів та не ставати співучасником злочинів проти довкілля», – йдеться у повідомленні природного заповідника «Медобори».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *