ЗУНУ співпрацюватиме з товариством «Агро-Млин»

ЗУНУ співпрацюватиме з товариством «Агро-Млин»

У Західноукраїнському національному університеті підписали договір про співробітництво та науково-практичне консультування  між класичним університетом Тернополя та Товариством з обмеженою відповідальністю «Агро-Млин».

Під час зустрічі ректор Андрій Крисоватий сказав: «Документ, який ми сьогодні підписуємо, передбачає зміцнення партнерства у сфері агрономії. Ми надаємо можливість молоді опанувати сучасні професійні навички, досліджувати й аналізувати виробничий процес, адже мета професорсько-викладацького колективу кафедри агробіотехнологій Західноукраїнського національного університету – закріпити теоретичні знання на практиці й створити відповідні умови для успішного працевлаштування студентів».

У ході спілкування сторони домовилися про розширення і поглиблення освітньої діяльності, практико-орієнтоване навчання студентів, проведення спільних досліджень, круглих столів, конференцій, семінарів, проєктів.

Директор ТОВ «Агро-Млин» Богдан Олійник  промовив: «Приємно зазначити, що саме класичний університет Тернополя долучається до вдосконалення українського агробізнесу. Студенти, які навчаються у цьому закладі вищої освіти, мають можливість  у подальшому  працювати у сучасній сфері сільського господарства та землеробства. Тому наша співпраця є основною платформою для впевненого майбутнього».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares