1 жовтня почало діяти важливе правило для українських водіїв

1 жовтня почало діяти важливе правило для українських водіїв

З 1 жовтня до 1 травня за межами населених пунктів українські водії зобов’язані вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар.

Це необхідно, щоб знизити кількість ДТП у холодну й темну пору року. Про важливе правило нагадала пресслужба Патрульної поліції України.

“Нагадуємо про обов’язкову до виконання вимогу ПДР: на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами мають бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі, якщо їх немає в конструкції транспортного засобу, ближнє світло фар”, – ідеться у повідомленні.

Світловий день стає коротшим, а в осінньо-зимовий період дощів, туманів і снігопадів часто виникає недостатня видимість на дорозі. Ближнє світло фар допомагає поліпшити видимість автомобіля для всіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів.

“Саме тому важливо позначати переміщення авто увімкненими ходовими вогнями або денним світлом фар. Так ваш автомобіль буде помітним для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, а ще знизиться ризик потрапляння в аварії”, – додали у відомстві.

Якщо водій порушує це правило або керує автомобілем з несправними зовнішніми світловими приладами в темний час доби, йому загрожує штраф 425 грн.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *