11 тернопільських спортсменів стали переможцями та призерами міжнародного турніру з греко-римської боротьби (ФОТО)

11 тернопільських спортсменів стали переможцями та призерами міжнародного турніру з греко-римської боротьби (ФОТО)

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Петра Івановича ШУЛЬКА 13 вересня відбувся у місті Тернополі (ТРЦ «Подоляни», «Concert Hall»). Учасниками змагань стали 170 спортсменів з України (Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Вінницької, Київської, Дніпропетровської та Одеської областей) та закордонні команди із Угорщини, Хорватії, Румунії, Молдови.

Як повідомляє ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя, переможцями та призерами турніру серед юнаків 2004-2005 р.н. стали:

Вагова категорія 38 кг.
Маркович Дмитро (Березне);
Кедик Олег (Болехів);
Parfene Daniel (Молдова).

Вагова категорія 41 кг.
Tincu Anatolia (Румунія);
Павлік Роман (Закарпаття);
Вілігурський Богдан (Луцьк);
Банковский Ігор (Болехів).

Вагова категорія 44 кг.
Sirbu Ion (Молдова);
Гусейнханов Теймур (Теплодар);
Іванів Іван (Болехів).

Вагова категорія 48 кг.
Levai Levente (Угорщина);
Artiusok Anton (Румунія);
Павлович Ілля (Тернопіль, ЗОШ №16, 9-Б);
Паснак Анатолій (Тернопіль, ЗОШ №12, 9-Б).

Вагова категорія 52 кг.
Lungu Lulian (Румунія);
Товмасян Арсен (Тернопіль, ЗОШ №4, 10-А);
Zabica Vasilie (Молдова);
Bajura Oleg (Молдова).

Вагова категорія 57 кг.
Juhasz Benjamin (Угорщина);
Радіо Владіслав (Костопіль);
Куценко Михайло (Костопіль);
Головко Михайло (Костопіль).

Вагова категорія 62 кг.
Попадинець Роман (Закарпаття);
Лях Іван (Закарпаття);
Rain Vilma’s (Угорщина);
Marozsi Krisztian (Угорщина).

Вагова категорія 68 кг.
Pascaru Valentin (Молдова);
Здищук Денис (Вінниця);
Mayer Viktor (Угорщина);
Дідак Остап (Березне).

Вагова категорія 75 кг.
Kia Krisztian (Угорщина);
Щербатюк Кирило (Костопіль);
Галамба Валерій (Закарпаття);
Gutu Mihai (Румунія).

Вагова категорія 85 кг.
Darabos Laszlo (Угорщина);
Алексеєнко Денис (Луцьк);
Grincu Daniel (Молдова).

Серед юнаків 2006-2007 р.н. звання переможців та призерів змагань здобули:
Вагова категорія 32 кг.
Bedriaga Raducu (Румунія);
Топольницький Владислав (Тернопіль, ЗОШ №11, 7-Г);
Бабінський Назар (Тернопіль, ЗОШ №17, 7-Б);
Дишлюк Максим (Тернопіль, ЗОШ №26).

Вагова категорія 35 кг.
Марковець Михайло (Клесів);
Чиж Дмитро (Рівне);
Кондратюк Ілля (Вінниця);
Лещенко Марк (Жмеринка).

Вагова категорія 38 кг.
Sarmanov Maxim (Румунія);
Бякін Назар (Вінниця);
Tallinn Mate (Угорщина);
Стрийчук Артем (Долина).

Вагова категорія 41 кг.
Мілов Дмитро (Тернопіль, ЗОШ №23, 7-В);
Tirol Peter (Угорщина);
Seniatinski Denis (Молдова);
Jitnita Marin (Молдова).

Вагова категорія 44 кг.
Lungu Konstantin (Румунія);
Томбоштейн Володимир (Тернопіль, ЗОШ №23, 7-В);
Ларіонов Сергій (Кривий Ріг);
Burladenu Adrian (Молдова).

Вагова категорія 48 кг.
Димуович Данило (Вінниця);
Чебан Нікіта (Теплодар);
Свистун Олександр (Тернопіль, ЗОШ №22, 8-В);
Воркун Віталій (Тернопіль, ЗОШ №22, 7-Б).

Вагова категорія 52 кг.
Радик Максим (Тернопіль, Великоберезовицька ЗОШ, 8-А);
Угрік Кирило;
Якубишин Григорій (Костопіль);
Петелько Дмитро (Вінниця).






Loading...



Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares