26-річний тернополянин за $4500 став «батьком» трьох литовських дітей

26-річний тернополянин за $4500 став «батьком» трьох литовських дітей

На кордоні з Угорщиною українські прикордонники відділу “Лужанка” Мукачівського загону виявили чоловіка, який вдавав із себе багатодітного батька.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Під час перетину кордону 26-річний житель Тернополя надав на паспортний контроль три нотаріально завірені копії свідоцтв про народження дітей.

Чоловік повідомив, що їде на побачення із сином, 2018 року народження, і двійнею донечок, які нібито народилися у вересні 2022 року. Згідно з наданими документами, усі троє дітей народилися у Литві.

Під час перевірки прикордонники з’ясували, що надані документи сфальшовані. Сам пред’явник за 11 місяців до народження двійні жодного разу не покидав Україну, а вказана у свідоцтвах про народження дітей жінка, ніколи не заїжджала на територію нашої країни.

Згодом чоловік зізнався, що через Telegram-канал знайшов ділків, які за $4,5 тисячі виготовили документи і запевнили, що він зможе за ними перетнути кордон.

Прикордонники відмовили чоловікові у перетині кордону, а про виявлення в його діях ознак злочину – “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів” надіслали повідомлення до Національної поліції.

З початку року прикордонники Мукачівського загону виявили понад 100 підроблених документів, з якими громадяни намагалися перетнути кордон.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *