7 п’яних водіїв затримали у вихідні тернопільські патрульні

7 п’яних водіїв затримали у вихідні тернопільські патрульні

За минулі вихідні тернопільські патрульні виявили 7 водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп’яніння. Про це повідомили у патрульній поліції Тернопільської області.

На всіх керманичів інспектори склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП та направили адміністративні матеріали до суду.

У поліції нагадали про відповідальність:
за ч. 1 ст. 130 — штраф 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
за ч. 2 ст. 130 — штраф 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
за ч. 3 ст. 130 — штраф 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу;
за ч. 4 ст. 130 — штраф 34000 або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.

“Громадяни, які нетверезі сідають за кермо, наражають на небезпеку не лише себе, але й інших учасників дорожнього руху. Кермуйте відповідально”, – зазначили у поліції.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *