Більше 4500 тернополян підключилися до системи сіті-бот «Назар»

Більше 4500 тернополян підключилися до системи сіті-бот «Назар»

Майже два місяці у Тернополі працює новий сервіс сповіщень жителів міста щодо планових і аварійних відключень міських комунікацій та інформаційний центр сіті-бот «Назар». За цей час до системи приєдналося понад 4500 тернополян.

Сіті-бот пропонує тернополянам та усім користувачам пройти коротке опитування та відповісти, які ще корисні функції ви б хотіли бачити у сервісі. Для врахування думки просимо тернополян перейти за посиланням https://forms.gle/hvfzCqK8YZk1kTt17 та заповнити відповідну форму.

За допомогою сіті-боту мешканці можуть: отримати сповіщення щодо вимкнень міських комунікацій у оселі чи на вказаній вулиці; автоматично повідомити про відсутність води, опалення чи світла у оселі, або виникнення будь-якої аварійної ситуації. Заявка у ту ж секунду надійде у систему сіті-боту і усі аварійно-диспетчерські служби працюватимуть над її вирішенням; дізнатися актуальну інформацію щодо роботи соціальних чи муніципальних служб Тернополя, їх адреси та контактних номерів телефону; оцінити роботу служб.

Приєднатися до сіті-боту «Назар» можна за лінком: https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares