Був єдиним сином у батьків: на Тернопільщині прощаються з 28-річним воїном Андрієм Хмуричем

Був єдиним сином у батьків: на Тернопільщині прощаються з 28-річним воїном Андрієм Хмуричем

Білим цвітом на чорні хустини матерів знову і знову несе цьогорічний травень гіркі звістки. Андрій Хмурич із міста Підгайці був єдиним сином у батьків. Проклята війна забрала в них  їхню кровинку, надію і радість. Андрію було лише 28 років.

«Моя родина сьогодні в скорботі. Захищаючи нашу країну, загинув Андрій Хмурич, мій брат по маминій лінії. Його прадіда молодим закатували москалі в тюрмах. Ми це пам’ятали завжди та шанували пам’ять про нього. Тепер ми, 4-покоління цього роду, знову втрачаємо близьких, які захищають ті самі цінності: свободу, Незалежність, право жити на своїй землі. Він навічно молодий, наш Герой! Вічна пам’ять тобі, Андрію! Співчуття та шана батькам! Співчуття, моя люба родино…» – написала сестра Героя Ірина Когут. 

Про важку втрату повідомили і в Підгаєцькій громаді:

«Із сумом та скорботою повідомляємо про загибель нашого земляка, мешканця м. Підгайці, розвідника-кулеметника Андрія ХМУРИЧА, 1995 року народження.

Всім нам боляче усвідомлювати, що загинув молодий, сильний Воїн, єдиний у батьків син, життєва стежина якого тільки розпочиналася… Нехай Бог додає сили пережити втрату батькам.

  Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного. У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Воїна. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях».

 21 травня мешканці Підгаєцької громади навколішки зустріли свого полеглого Героя, віддаючи йому останню земну шану і подяку.

Поховають Андрія 22 травня. Чин похорону – о 12:00. 

 На території Підгаєцької громади 21 та 22 травня оголошено днями жалоби за полеглим захисником. 

Вічна пам’ять тобі, Андрію! Дякуємо за Україну!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *