Був світлою та порядною людиною: у військовому госпіталі помер Василь Коропецький з Тернопільщини

Був світлою та порядною людиною: у військовому госпіталі помер Василь Коропецький з Тернопільщини

Це буде остання дорога Воїна додому. Це була остання його весна. 21 березня 2023 року у військовому госпіталі помер солдат Збройних Сил України Коропецький Василь Ярославович, житель села Дорогичівка Товстенської селищної територіальної громади.

«Василь мужньо захищав свою країну, але життєва стежина нашого Захисника обірвалась. Боляче усвідомлювати, що війна забирає сильних духом, світлих і порядних людей.

Вдячну пам’ять про Василя зберігатимуть усі, хто його знав, товаришував та мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні.

Світла та вічна пам’ять Тобі, наш Герою! Герої ніколи не вмирають! Вони живуть у наших серцях!», – йдеться на сторінці у соцмережі Товстенської селищної територіальної громади.

«Значна кількість жителів великого об’єднаного Чортківського району з початку війни взяли до рук зброю, щоб зупинити ворога. Вони – наша гордість, наші захисники. Наша надія на мир та перемогу.

Саме тому боляче сприймаємо кожну нову втрату, яка нас спіткає.

Гіркі новини прийшли сьогодні до Товстенської селищної територіальної громади.

Чортківська районна військова адміністрація з глибоким сумом вимушена повідомити про те, що у військовому госпіталі 21 березня 2023 року помер солдат Збройних Сил України Василь Коропецький, житель с. Дорогичівка.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким нашого Героя. Нехай земля буде йому пухом, а пам’ять про його подвиг, мужність та жертовність житиме вічно.

Ми ніколи не підкоримось ворогу, пам’ятаючи про тих, хто загинув за нашу волю, свободу та незалежність », – повідомляють у Чортківській РДА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *