Через зростання хворих на COVID-19 у Тернополі перевіряють пасажирів у громадському транспорті

Через зростання хворих на COVID-19 у Тернополі перевіряють пасажирів у громадському транспорті

У зв’язку із зростанням рівня захворюваності на COVID-19, новим епідемічним зонуванням та відповідно до рішення міського оперативного штабу в громадському транспорті Тернополя, закладах торгівлі і ресторанного господарства міста посилили контроль за дотриманням карантинних вимог.

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Як повідомляють у патрульній поліції, перевірки в громадському транспорті проводяться від моменту введення обмежувальних заходів у місті, а зараз, коли карантинні вимоги до пасажирів та водіїв громадського транспорту підвищено, патрулювання здійснюються в посиленому режимі.

Нагадаємо, відповідно до вимог для регіонів «жовтої» карантинної зони, в якій наразі перебуває Тернопіль, пасажирські перевезення дозволяється здійснювати лише у захисних масках та в межах сидячих місць.

Тому правоохоронці вкотре звертаються до тернополян з проханням користуватися засобами індивідуального захисту під час проїзду в громадському транспорті та дотримуватися соціальної дистанції.

За перебування в автобусах та тролейбусах без одягнутої захисної маски, пасажирам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Адмінпротокол за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» правоохоронці складатимуть і на водіїв, котрі перебувають в салоні без засобів індивідуального захисту або перевозять більше дозволеної кількості пасажирів.

У Тернополі від початку карантину працівниками патрульної поліції складено більше 28 адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *