Чи можна купити криптовалюту на біржі криптовалют без проходження верифікації?

Чи можна купити криптовалюту на біржі криптовалют без проходження верифікації?

Для того, аби купити цифрову валюту на біржі криптовалют, необхідно бути зареєстрованим користувачем, але щодо необхідності верифікації, то ці правила встановлює кожна біржа окремо.

Навіщо проходити верифікацію на криптобіржах?

Перш за все криптобіржі не підтримують відмивання коштів, тероризм та будь-які шахрайства або незаконні дії у мережі. Верифікація користувачів забезпечує ведення законної діяльності криптовалютної біржи та захист коштів і особисих даних як користувачів, так і компаній, які регулюють діяльність криптобірж.

Торгівля на біржі криптовалют без верифікації, звичайно, можлива, але пройшовши її користувач матиме досить вагомі переваги. Серед них:

  • підвищена безпека при торгівлі криптовалютою;
  • набагато збільшений ліміт на вивід коштів;
  • доступ до всіх можливих послуг біржі.

Чи можна купити криптовалюту без підтвердження особистості?

Насправді, купити криптовалюту без верифікації можливо, але не кожна криптобіржа підтримує таку політику. Деякі біржи криптовалют не надають послуги користувачам, які з певних причин відмовляються проходити підтвердження особистості. Зазвичай такими є більшість централізованих криптобірж. 

Послуги CEX криптобіржі без верифікації все ж доступні, але вони мають деякі обмеження, наприклад, недоступність фінансових операцій з фіатними валютами або встановлені ліміти на вивід криптовалюти.

До речі, децентралізовані біржі криптовалют навпаки, зазвичай не вимагають проходження верифікації користувачів. Але ж і відповідальність за безпеку коштів несе виключно сам користувач, а не біржа.

Чи безпечно надсилати криптобіржі свої особисті документи?

Кожен третій користувач критовалютної біржі сумнівається, чи надсилати свої дані на підтвердження особистості, чи краще не ризикувати.

Та слід розуміти, що жодна міжнародна легальна криптобіржа не має право використовувати особисту інформацію користувачів у своїх цілях або передавати її третім особам. Біржі криптовалют мають відповідати певним стандартам та правилам, виконуючи які вони і зможуть розвиватись. 

Безпека – це головне правило успішної діяльності криптобіржі й, відповідно, без підтвердження особистості користувачів тут не обійтись.

Окрім верифікації, міжнародні криптобіржі мають впроваджувати AML політику (Anti Money Laundering) з-за допомогою якої буде неможливо провести незаконні активи через біржу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *