Кредитна карта онлайн без відвідування банку

Усе більше українців віддають перевагу саме мобільним банкам. Про це свідчить і статистичні дослідження Google — майже вдвічі виріс попит саме на дистанційне обслуговування.

Чи надійно отримувати картку дистанційно

Здебільшого усі необанки працюють так само, як і звичайні класичні банки. Проте є єдине «але» — клієнту немає потреби йти до відділення банку, яких до слова у мобільних банків немає взагалі.

Для початку вам необхідно завантажити застосунок та зареєструватися у такому банку. Зазвичай клієнта попросять або сфотографувати свої «фізичні» документи, або пройти нескладну верифікацію через Дію. Весь цей процес займає менш як 10 хвилин.

Чи безпечно фотографувати свої документи? Важливо розуміти, що, по-перше, таку ж процедуру ви проходите і у відділенні банку. Адже для того, щоб стати клієнтом вам треба надати документи менеджеру. По-друге, кожен банк захищає персональні дані своїх клієнтів, адже це важливий репутаційний чинник і відповідальність на законодавчому рівні.

І важливо, що ваша віртуальна карта та кредитний ліміт на ній відразу у вас в «гаманці», принаймні електронному. А пластикову картку можна замовити згодом за потреби.

Кредитна карта онлайн у sportbank

Стати клієнтом мобільного банку sportbank та отримати кредитну картку достатньо легко. Треба зробити кілька простих кроків:

  1. Завантажити застосунок в одному зі сторів: AppStore, Google Play або Huawei App Gallery.
  2. Слідувати вказівкам на екрані та пройти просту реєстрацію.
  3. Пройти верифікацію через застосунок Дія, що значно підвищить шанс на отримання вищого кредитного ліміту.
  4. Після цього документи проходять автоматизовану перевірку.
  5. Отримати віртуальну картку sportbank та у застосунку прив’язати її до електронного гаманця.

Тож сам процес достатньо простий та зрозумілий. Після реєстрації радимо переглянути оферту банку, паспорт кредитної картки і тарифи. Також можете почитати sportbank відгуки, аби бути більш обізнаними про банк і його роботу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *