Чи стане Тернопіль комфортним для людей з інвалідністю? Міська рада запрошує до обговорення

Чи стане Тернопіль комфортним для людей з інвалідністю? Міська рада запрошує до обговорення

Тернополян запрошують долучитись до обговорення та висловити пропозиції щодо Програми безбар’єрності у місті.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міськради.

“З метою покращення нашого міста, забезпечення комфортних умов життя та рівних прав мешканців у Тернополі розробили Концепцію зі створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення на території Тернопільської громади «Тернопіль – місто без бар’єрів».

Для створення цієї Концепції у місті попередньо тривав збір пропозицій та їх обговорення з метою облаштування безперешкодного простору. Отримані пропозиції були опрацьовані відповідальними структурами міської ради, за результатами яких Концепція опрацьована та виноситься на обговорення громадськості”, – повідомилт у міській раді.

Тернополяни можуть ознайомитись зі сформованою Концепцією безбар’єрності та висловити свої пропозиції, заповнивши відповідну форму до 1 грудня 2023 року включно.

Ознайомитись із Концепцією зі створення безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення на території Тернопільської міської територіальної громади «Тернопіль – місто без бар’єрів» на 2024-2026 роки можна тут. 

План дій з впровадження Концепції зі створення безбар’єрного середовища можна переглянути тут.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *