Де на Тернопільщині будують амбулаторії?

Де на Тернопільщині будують амбулаторії?

Тривають інтенсивні роботи з будівництва сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини у Тернопільській області. Про хід будівництва доповідав начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук під час відео-наради.

«Зараз в області будується 19 амбулаторій. Основна мета створення цих закладів – забезпечення належного рівня надання сільському населенню медичних послуг на первинному рівні», – наголосив він. Також під час доповіді було зазначено, що у трьох амбулаторіях завершується будівництво даху та зовнішні роботи: с. Стриганці та Куряни Бережанського району; с. Старе Місто Підгаєцького району.

У трьох амбулаторіях проводиться монтаж даху: с. Зубрець і Трибухівці Бучацького району; с. Більче-Золоте Борщівського району.

Внутрішні роботи проводяться у амбулаторіях: с. Зозулинці Заліщицького району; с. Базаринці Збаразького району.

Триває будівництво даху амбулаторій у: с. Городище Козівського району; с. Вишгородок Лановецького району; с. Ласківці Теребовлянського району; с. Мишковичі Тернопільського району

Завершується мурування стін та армпояс у: с. Скорики Підволочиського району; с. Ангелівка Тернопільського району.

Будують дах та проводяться зовнішні роботи у с. Ілавче Теребовлянського району, кладуть стіни в амбулаторії у с. Почапинці Тернопільського району. Крім того, проводять мурування стін з газоблоків у с. Будилів Козівського району, завершують цей процес у с. Борсуки Лановецького району. Також на завершальному етапі мурування стін амбулаторії у с. Долина Теребовлянського району.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares