Державна прикордонна служба України запрошує жителів Тернопільщини на військову службу за контрактом

Державна прикордонна служба України запрошує жителів Тернопільщини на військову службу за контрактом

На військову службу за контрактом можна бути зарахованим із 18 років і вона йде у залік обов’язковій строковій службі.

На відміну від строкової служби, військовослужбовцю за контрактом гарантовано достойне грошове забезпечення (на даний час від 10000 грн.), соціальний пакет. Завдання покладені на контрактників чітко регламентовано, а справа охорони кордону цікава і захоплююча.

Є право вибору підрозділу для служби в Західному регіоні України: на кордонах з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою. Це можливість знайти своє місце в цікавому колективі та реалізувати свої здібності в прикордонній службі, чого не можна здійснити за місцем свого теперішнього проживання.

Протягом першого контракту направлення для виконання завдань в зону проведення ООС/АТО можливе лише за згодою військовослужбовця і обов’язково після відповідної підготовки. Поряд з цим, для осіб, які бажають проходити службу саме на найбільш відповідальних ділянках кордону – Схід, Північ, Південь – процедура оформлення спрощена і також може бути здійсненна у м. Львів.

Отримані професійні навички лише за один контракт цінуються та можуть бути реалізовані як у цивільному житті, так і в інших силових структурах.

Військові комісаріати не займаються призивом на військову службу за контрактом в прикордонники.

Інформацію про Державну прикордонну службу України, завдання, які на неї покладені та оперативно-службову діяльність можна отримати на інтернет-ресурсі: dpsu.gov.ua, а також на YouTube: «Західний кордон», «Кордон держави».

Контактна посадова особа – начальник групи з добору в Тернопільській області полковник Андрій Григорович Лущик. Тел.: 067-714-64-19, 095-64-46-727, ел. адреса: [email protected]

За довідками також можна звертатись в Окремий регіональний центр комплектування за адресою: м.Львів, вул.Личаківська, 74,  тел. (032) 239-00-68.

Прикордонник – це не лише представник Держави на її кордонах, а шанс стати особистістю, від якої залежить мир і спокій в Україні!

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares