Дев’ятьом Героям присвоїли звання «Почесний громадянин Теребовлянської міської територіальної громади» – посмертно

Дев’ятьом Героям присвоїли звання «Почесний громадянин Теребовлянської міської територіальної громади» – посмертно

Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера, які відбулися 5 грудня у приміщенні Центру культури і дозвілля м.Теребовля, родинам дев’яти загиблих захисників Теребовлянський міський голова Олег Продан вручив відзнаки «Почесний громадянин Теребовлянської міської територіальної громади». Рішення про посмертне присвоєння такого звання полеглим військовим міськрада прийняла 24 листопада 2023 року.

Звання «Почесний громадянин Теребовлянської міської територіальної громади» присвоїли: Юрію Пушкіну, Івану Дедю, Олександру Кущею, Сергію Жолондеку, Володимиру Гуцалюкові, Петрові Ратушняку, Ігорю Братковському, Віталію Костюкові, Ігорю Сенчаку.

«Звання присвоїли за особисту жертовність в утвердженні української державності та особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, заслуги перед громадою», – йдеться у документі.

 «Серце розривається від болю, коли дивишся в заплакані очі батьків, дружин, дітей, братів та сестер загиблих. Дуже хочеться підтримати, заспокоїти, але будь-які слова тут безсилі. Вічна пам’ять та слава Героям, які полягли, захищаючи рідну землю від ворога. Маємо пам’ятати, якою ціною здобувається перемога», – сказав Теребовлянський міський голова Олег Продан.

У Теребовлянській міській раді зазначили: “Цього року на День міста Теребовлі почесного звання вже були удостоєні 30 полеглих захисників України.

На жаль, список продовжується. Усіх загиблих буде гідно вшановано за подвиг та стійкість, виявлені під час відсічі збройній агресії рф проти України».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *