До 40-річчя не дожив лише місяць: відійшов у Вічність захисник із Тернопільщини Андрій Луців

До 40-річчя не дожив лише місяць: відійшов у Вічність захисник із Тернопільщини Андрій Луців

Знову болить, бо втрачаємо найкращих. У лікарні від тяжкої хвороби помер захисник Андрій Луців, житель села Байківці. В липні йому мало б виповнитись 40 років. До дня народження не дожив лише місяць. У захисника залишилися батько Володимир, мати Стефанія та сестра Марія. Побратими згадують, що Андрій завжди приходив на допомогу й не відмовляв у підтримці. Захоплювався виробами з дерева й після Перемоги планував відкрити своє підприємство. На жаль, не судилося…

«Трагічна звістка надійшла у Байковецьку громаду Тернопільського району. Ще одна болюча втрата, уже друга за цей тиждень. 12 червня 2024 року, перебуваючи в лікарні, від тяжкої хвороби помер Захисник України, солдат 107-ої реактивної Кременчуцької бригади – Андрій Луців, 1984 року народження, житель села Байківці. В липні йому мало б виповнитись 40 років. До дня народження не дожив лише місяць.

У нашій пам’яті Андрій залишиться світлою та чуйною людиною, справжнім українським патріотом. У захисника залишилися батько Володимир, мати Стефанія та сестра Марія.

З сумом і гіркими сльозами на очах приносимо глибокі співчуття сім’ї загиблого, родичам, знайомим, хоча неможливо уявити їх біль і відчай. Дякуємо за патріота та вірного сина своєї Батьківщини.

Бути Воїном означає жити вічно!» – йдеться у дописі Байковецької об’єднаної громади.

«Андрій Володимирович Луців народився 26 липня 1984 року у Байківцях.

У 2003 році закінчив Тернопільське ВПУ №4 за спеціальністю столяр.

З початку російсько-української війни Андрій став на захист України й був мобілізований 23 березня 2022 року Тернопільським ТЦК та СП.

У нашій бригаді Андрій Луців був водієм-майстром відділення технічного обслуговування автомобільної техніки. Побратими згадують, що Андрій завжди приходив на допомогу й не відмовляв у підтримці.

Також Андрій захоплювався виробами з дерева й після Перемоги планував відкрити своє підприємство.

Хлопець був спокійною та ввічливою людиною, завжди звертався з повагою до інших захисників, незалежно від посади, звання чи віку. Як військовий, він, коли ставилось завдання, міг довго та ретельно обдумувати як краще його виконати, запитати думки у великої кількості людей перед прийняттям рішення, розповів командир батареї, де безпосередньо служив Андрій Луців», – йдеться у повідомленні 107-ої реактивної артилерійської Кременчуцької бригади.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *