Дорогі марки авто, що користуються популярністю у Тернополі

Розкішний дизайн, комфортабельний салон, швидкість та міць – все це з опису автомобілів британського виробництва. Сьогодні ми розглянемо топ-5 машин туманного Альбіону, які користуються популярністю. Якщо цікавить онлайн автобазар Тернопіль знайде чим порадувати. Варто лише дослідити пропозиції сервісу OLX.

Bentley

Засновник відомої англійської компанії Вальтер Оуені Бентлі на самому початку шляху (1919 рік) напевно знав, що марка автомобілів, що випускає фірма, буде названа на його честь. Але при цьому навряд чи підозрював, що бренд Бентлі стане відомим на весь світ. Але сталося саме так. На сьогоднішній день найдорожчою моделлю цього бренду можна назвати Бентлі Бентайга, яка виробляється з 2015 року. Чотирилітровий двигун має потужність 550 к.с., максимальна швидкість – 290 км/год.

Rolls-Royce

Автори цієї автокомпанії – Чарльз Роллс Генріх Ройс. Фірма була утворена у 1904 році, проте, у 1988 році бренд Роллс-Ройс було продано німецькій компанії БМВ. Автомобіль Rolls-Royce, крім шикарного дизайну і такого ж внутрішнього оздоблення, має семилітровий агрегат з потужністю 571 к.с. Гранична швидкість деяких моделей сягає 300 км/год.

Jaguar

Англійський автопром має право пишатися цим автомобілем з такою хижою та стрімкою назвою, яку машина виправдовує цілком. Авто відрізняє красивий спортивний дизайн, чудовий салон та двигун у 510 к.с. Максимальна швидкість – 350 км/година. Складання проводиться строго на території Англії.

Mclaren 765LT (Longtail)

Це не просто спорткар — це суперкар! Дивовижний дизайн підкорить навіть байдужих до автомобілів людей. Двигун потужністю 765 л.с. досягає 100 км/год за 3 секунди і здатний розігнати машину до 330 км/год. 

Aston Martin DBX

Ще одне дітище туманного Альбіону. Aston Martin DBX має салон, оформлений досить дорого та елегантно. Бітурбований двигун в 4 літри видає потужність 550 к.с. Автоматична трансмісія в 9 ступенів дозволяє без особливих труднощів досягти максимальної швидкості в 307 км/год.

Англійський автопром справді унікальний, тож ніхто не залишається до нього байдужим. Ці марки завжди будуть затребувані людьми, які цінують високий рівень життя.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *