Друга Тернопільська міськлікарня отримала медобладнання від міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» (ФОТО)

Друга Тернопільська міськлікарня отримала медобладнання від міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» (ФОТО)

КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» отримала від міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» сучасне ендоскопічне обладнання: гастрофіброскоп Olympus GIF E-3, вартістю понад 575 тисяч гривень.

«Сучасна якісна медицина – це не лише досвідчені лікарі, а також це новітня якісна апаратура, тому кожного року близько 10-20 млн. грн виділяється з міського бюджету Тернополя на придбання нового медичного обладнання для закладів охорони здоров’я у місті, – сказав Сергій Надал. –  Проте, дуже приємно, коли окрім бюджетних коштів, необхідна техніка для забезпечення лікувально-діагностичної діяльності фінансується меценатами, спонсорами, соціально відповідальними підприємцями та благодійними організаціями. І сьогодні я дякую команді благодійного фонду «Manus Dei» за те, що відгукнулися на звернення комунальної міської лікарні №2 та придбали найсучасніше ендоскопічне обладнання, з допомогою якого медики зможуть якісніше діагностувати та лікувати захворювання органів травлення, а тернополяни – отримуватимуть якісну медичну послугу».

Слід нагадати, нещодавно для потреб Тернопільської комунальної міської лікарні №2 було закуплене сучасне цифрове рентгендіагностичне обладнання, а саме: цифровий рентгендіагностичний комплекс (безкабінний флюорограф) Polistat M32, система рентгенівська діагностична Calypso F (MTObs) та система рентгенівська діагностична мобільна MAC.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *