Двоє мешканців Тернопільщини стали лауреатами ДонорUA Awards 2024

Двоє мешканців Тернопільщини стали лауреатами ДонорUA Awards 2024

88 донорів крові стали лауреатами щорічної премії ДонорUA Awards, яку вручали вже вчетверте.

Подія відбулася 8 червня у Radisson Blu Hotel в Києві на Подолі.

Нагороду присуджували донорам, зареєстрованим на платформі ДонорUA, які мають кількість підтверджених донацій, що співвідноситься з державними званнями.

72 донори стали Почесними, здавши кров понад 40 разів, і 16 людей, що мають понад 100 донацій, отримали статус Заслужених донорів.

Нагороди отримали, зокрема, і двоє Почесних донорів із Тернопільщини: Андрій Маустренко з Тернополя та Валентина Черкасова з Бережан.

«Донорство крові має бути регулярним: від цього фактора залежить і стабільність запасів крові, і її безпека та якість. Адже регулярні донори свідомі своєї місії та відповідально ставляться до свого здоров’я. А ще регулярне донорство – це про місію. Люди, які впродовж років діляться кров’ю, аби рятувати життя – джерело світла і натхнення для нас. Дякуємо всім, хто у найстрашніший час не опускає рук – кров ніде не виготовляється і не продається, тож ваша допомога – безцінна», – сказала Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Реєструйтеся на ДонорUA, здавайте кров системно, користуйтеся бонусами від партнерів та збирайте донації в особистому кабінеті, аби одного дня поповнити лави Почесних і Заслужених донорів. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *