Диплом ТНЕУ – ключ, який відкриває двері до успіху (ФОТО)

Диплом ТНЕУ – ключ, який відкриває двері до успіху (ФОТО)

У Тернопільському національному економічному університеті 153 студентів факультету фінансів отримали диплом ОКР «Магістр».

З вітальним словом до випускників та гостей звернувся ректор закладу вищої освіти, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий. Він, зокрема, зазначив: «Переконаний, що ваші амбітні та грандіозні плани обов’язково реалізуються. Адже упродовж життя ви отримаєте ще багато відзнак і нагород, а диплом нашого університету – це ключ, який відкриває двері до успіху. Нехай вам щастить, випускники-магістри факультету фінансів».

Також із вітальними словами та благословенням до молоді звернувся отець Василь Чамарник. Він закликав усіх до молитви, бо прості побажання без молитви – нічого не варті. А ще священик настановив: попри всі обставини слід залишатися людяними та щирими.

Майбутнє ІТ-галузі – магістри факультету комп’ютерних інформаційних технологій – також зібралися на урочисту церемонію вручення дипломів. 148 магістрів цьогоріч завершили навчання у ТНЕУ.

«З честю після вручення дипломів можу назвати вас колегами, адже ваші знання дають мені підставу вірити в те, що ви очолите провідні ІТ-компанії, поповните когорту науковців ТНЕУ, станете відомим винахідниками, конкурентоздатними фахівцями. Отриманий вами диплом є символом руху вперед – до нових горизонтів науки та професійної діяльності», – сказав Андрій Ігорович.

А декан факультету, доктор технічних наук, професор Микола Петрович Дивак наголосив: «Професорсько-викладацький колектив університету зробив усе, аби ваші студентські роки були максимально насиченими та незабутніми: наукові конференції та форуми, круглі столи, участь у програмах та олімпіадах і, звичайно, студентське дозвілля. Ви – покоління нової генерації: розумні, талановиті, креативні. Бажаю не втратити віри у себе».

В урочинах взяли участь завідувачі кафедр та викладачі, які з теплотою говорили про своїх студентів. А випускники дякували своїм наставникам.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares