В магазинах дитячих товарів представлений величезний асортимент найрізноманітніших речей, від іграшок до одягу. В інтернеті, щоправда, влаштовувати шопінг трохи простіше, ніж у звичайному закладі, адже нема потреби спішно вчитуватися в дрібний шрифт на етикетці. У картці товару, який можна розглянути на фото, вже представлена вся необхідна інформація, включно з розміром, матеріалом та іншими дрібницями. Таким чином робити покупки для дитини стає в рази швидше, простіше і комфортніше.
Джерело: naditok.com.ua
Найперший гардероб
Немовляті потрібно досить багато речей – не тільки аксесуарів для сну і догляду, а й велика кількість одягу. Часто новонародженим підходить розмір 50, проте здебільшого він стає замалий уже за кілька тижнів. Тому експерти радять запастися переважно розмірами одягу 56 і 62.
За чим потрібно звернутись в дитячі магазини одягу:
- Боді. З коротким рукавом і довгим – приблизно по 3 шт.
- Демісезонні комбінезон і шапочка. Вибирати з урахуванням пори року.
- Комбінезон із флісу. Досить буде й одного. Ранньою осінню або пізньою весною він виконуватиме роль верхнього одягу під час прогулянок.
- Кофтинки. Краще вибирати трикотажні, на кнопках – звичайні й теплі, приблизно по 3 шт.
- Шкарпетки. Зазвичай достатньо по дві пари легких і теплих.
- Пелюшки. Ситцеві та фланелеві, приблизно по 10 шт.
- Повзунки. Також тонкі й теплі. У середньому по 3 шт., але легких або теплих знадобиться більше, залежно від пори року, коли народився малюк.
- Сліпи. У середньому по два легких і утеплених, але знову ж таки, орієнтуватися потрібно на сезон і вибирати більшу кількість речей відповідно.
- Слинявчики. Вистачить двох – бавовняного і махрового.
- Чепчики. Приблизно по два – тонких і з начосом.
Відправившись на дитячий шопінг, варто спиратися на ці нескладні правила:
- Застібкам на спині – категоричне ні. Оскільки більшу частину часу малюк лежить на спині, вони будуть тільки заважати.
- Краще обирати спокійні матові тони, оскільки надто яскравий колір може подразнювати очі малюка.
- Набирати багато одягу одного розміру – помилка, адже немовлята ростуть дуже швидко.
- Небажано купувати синтетичні речі. Це той випадок, коли правильно буде заплатити трохи більше, але вибрати натуральні матеріали.
- Щільність тканини має відповідати сезону. Для весни та літа потрібні тонкі моделі, для осені та зими – з начосом.
Що часто купують для малюків?
Найчастіше в магазини для маленьких дітей звертаються за такими категоріями товарів:
- одяг і взуття;
- дитяче харчування;
- іграшки, розвивальні набори;
- коляски та автокрісла в різних комплектаціях;
- аксесуари: шапочки, шарфики, обідки тощо.
Чому зручніше звертатися за покупками в інтернет-магазин?
Приїхавши до звичайного магазину, доводиться тягнути на собі відразу велику вагу, не кажучи вже про час, витрачений на дорогу. Така подорож подвійно клопітка, якщо переміщатися доводиться громадським транспортом. У більшості випадків, такий варіант зручний, якщо купити потрібно зовсім небагато.
На противагу, працювати з інтернет-магазином для дітей буде комфортніше в будь-якому випадку. Зробити покупки можна, не встаючи з дивана, і, крім того, незалежно від обсягу замовлення, можна оформити доставлення прямо додому. Подібний варіант дасть змогу не турбуватися про умовності. Плюс до того, в картках товарів інформація вказана максимально докладно. Це означає, що покупки не будуть зроблені наосліп.
Додаткова перевага інтернет-магазинів у тому, що там набагато частіше пропонуються різні акції, сезонні та святкові знижки. Та й ціни тут нерідко доступніші, ніж у звичайних магазинах, адже їм зазвичай не потрібно робити націнок з урахуванням оренди великого приміщення.
Оплачувати обраний товар теж можна різними способами – онлайн за картою всієї суми одразу, за передоплатою або готівкою вже під час отримання.