Усім відомо, що лимонад є одним із найбільш освіжаючих напоїв. Його просто приготувати, він недорогий і тонізуєу спеку.
Зазвичай ми вживаємо лимонад, щоб тамувати спрагу, але також можемо пити його для схуднення.
Рецепт, який для цього використовують, складається з 4 основних інгредієнтів, які мають величезний спектр корисних і поживних речовин.
- Огірок – овоч, що складається майже повністю з води. Кількість калорій незначна, але він здатний забезпечити достатнє насичення. Основні переваги для здоров’я: очищає кров і нирки, виводить токсини й інші шкідливі речовини через сечу, очищає кишківник, захищає шлунок.
- М’ята – всім відома ароматична і лікарська трава, яка допомагає шкірі, боротися з інфекціями в дихальній системі і зміцнює травну систему. Її використовують для лікування безсоння, зменшення стресу, розслаблення м’язів, поліпшення циркуляції крові. Вона також зменшує лихоманку.
- Імбир – потужний лікарський корінь, який ефективно бореться з різними захворюваннями, зменшує запалення і живить поживними речовинами організм. Ефективний при лікуванні артрозу, головного болю, менструальних симптомів, грипу, хвороб серця, депресії.
- Лимон – основне джерело вітаміну С, як і багато інших цитрусових. Він має високу концентрацію вітаміну B1 і забезпечує мінералами. Його використовують для укріплення імунної системи, як бактерицид. Він виводить токсини, зміцнює і очищає кровоносні судини, регулює рівень глюкози в крові, запобігає утворенням каменів у нирках.
Як правильно об’єднати ці інгредієнти в лимонад, щоб скористатися усіма їх перевагами?
Потрібно 2 літри води, свіжий огірок середнього розміру, 4 лимони, корінь імбиру, 10 свіжих листків м’яти, стевія.
Спочатку вимийте і поріжте на шматочки імбир, огірок і один лимон. Додайте їх в окріп, разом з листям м’яти і дайте суміші остигнути.Після охолодження поставте в холодильник настоюватися мінімум 6 годин, потім додайте стевію (за бажанням) і випийте.
Однак під час застосування будь-яких народних засобів обов’язково слід зважати на стан свого організму. Людям із високою кислотністю шлунку лимон, наприклад, вживати не варто.