Гідродинамічна прочистка каналізації від компанії “Труболюб”

Гідродинамічна прочистка каналізації від компанії “Труболюб”

Чому необхідно прочищати каналізацію

Щодня мільйони кубометрів нечистот скидаються по каналізаційних трубах на очисні споруди. Одна з причини виходу з ладу каналізації — засмічення, яке може призвести, наприклад, до затоплення однієї або навіть декількох квартир. Саме тому так важливо регулярно чистити каналізацію.

Для каналізації характерна седиментація, що призводить до зниження її пропускної здатності. Очищення каналізаційної системи — це не що інше, як видалення всіх видів відкладень, наприклад жиру, піску, каменів і коріння, які створюють бар’єр для стічних вод.

Компанія «Труболюб» пропонує ефективну гідродинамічну прочистку каналізації. Послугу можна замовити на веб-сайті https://trubolub.com.ua/uslugi/gidrodinamicheskaya-prochistka-kanalizatsii/.

Якщо не проводити регулярне чищення каналізації, то це буде мати різні неприємні наслідки, серед яких:

  • зниження прохідності каналізаційних труб;
  • виділення неприємних запахів;
  • руйнування матеріалів, з яких виготовлені труби;
  • надмірні відкладення в каналізації.

Гідродинамічний метод

На початку цього виду робіт проводиться моніторинг. Враховуючи вид та розмір залишкових домішок, можна вибрати відповідний метод очищення каналізації. При використанні гідродинамічного методу використовуються спеціалізовані багатофункціональні машини, оснащені системою рекуперації води.

Цей метод полягає в наступному. Вода через насоси закачується у гумовий шланг, поміщений в канал. Витікаючи з нього під високим тиском, вона потрапляє на стінки труб, «зскрібає» та вимиває відкладення, а також направляє їх в оглядовий колодязь. Звідти мул закачуть в бочку або відбирають вручну.

Гідродинамічний метод використовується для очищення каналізаційних мереж діаметром від 50 до 1500 мм.

Електромеханічний метод

При електромеханічному очищенні використовуються спеціальні спіралі з різними кінцівками (їх підбирають в залежності від розмірів труб і нашарувань на них). Робоча пружина набуває значної швидкості через потужний пристрій та руйнує відкладення. Цей метод найкраще підходить для очищення каналізації діаметром до 150 мм.

Для очищення каналізації, яка складається з бетонних труб застосовуються штовхачі на лебідках: засмічення проштовхується по каналу в оглядовий колодязь, звідки його вибирають. Існують також методи ручної очистки каналізації через люки.

Головне — регулярність

Очищення каналізації полягає в першу чергу в правильній та регулярній обробці ділянок трубопроводу, а також люків, стояків та каналізаційних стоків. Позбувшись відкладень або засмічень при допомозі компанії «Труболюб», можна повністю відновити систему відведення дощових і стічних вод.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares