Використані новорічні ялинки тернополяни можуть залишити біля сміттєвих контейнерів

Використані новорічні ялинки тернополяни можуть залишити біля сміттєвих контейнерів

Після завершення новорічно-різдвяних свят використані живі ялини та сосни тернополяни зможуть залишити на сміттєвому майданчику поруч з контейнером для твердих побутових відходів.

Згодом ці хвойні дерева будуть утилізовані комунальними службами, повідомили у пресслужбі міськради.

В управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології наполегливо просять тернополян не викидати ялини соски у контейнери для сміття, адже вони є великогабаритними твердими побутовими відходами. Повністю очищене дерево від святкових декорацій слід залишити поруч зі сміттєвим баком.

Місце збору хвойних можна змінити, попередньо погодивши його з балансоутримувачем. Звідти їх уже вилучать працівники обслуговуючих підприємств, що здійснюють вивезення сміття.

У міськраді додали, що в грудні 2020 року тернополяни придбали значно меншу кількість натуральних зрізаних ялинок та сосен, ніж у попередні роки. Натомість, особливої популярності серед жителів міста набули саджанці хвойних у горщиках, які згодом можна висадити у відкритий ґрунт. Обирали тернополяни також штучні новорічні дерева та композиції з гілля.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares