Із Тернополя на відпочинок у Карпати відправилися 80 дітей пільгових категорій населення (ФОТО)

З ініціативи волонтерської організації «Схід та Захід єдині назавжди» та при підтримці міської ради 80 тернопільських дітей військовослужбовців, Героїв АТО, волонтерів, з багатодітних сімей, а також дітей-сиріт відправилися на 10-денний відпочинок та оздоровлення у курортне смт. Славське Львівської області.

Під час перебування в Карпатах на дітей очікують активні зимові розваги, різноманітні конкурси, змагання, інтелектуальні ігри, екскурсії та патріотичне виховання.

«Я щиро дякую волонтерам, а особливо Василю Коньку, за нашу багаторічну добру співпрацю та підтримку дітей захисників України і дітей-сиріт, – наголосив очільник Тернополя Сергій Надал. –  Сьогодні це перша поїздка тернопільських дітей на оздоровлення, і нею ми розпочинаємо відпочинковий сезон. Міська рада і надалі активно підтримуватиме учасників бойових дій та членів їх сімей і сприятиме проведенню подібних акцій. В березні уже запланована наступна поїздка у Карпати, а вже влітку діти відпочиватимуть на морському узбережжі».

Сергій Надал додає, що завдяки місцевим підприємцям, меценатам, а також містам-партнерам з Польщі і Литви, сотні тернопільських дітей мають можливість відпочити не лише в Україні, а й закордоном.

До слова, у 2019 році близько 1500 дітей зазначених категорій безкоштовно відпочили та оздоровилися у Карпатах та на морі, а цьогоріч оздоровити заплановано понад 2500 дітей.

  • poizdka-ditey-u-slavske--lyutiy-2020-8
  • poizdka-ditey-u-slavske--lyutiy-2020-11

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *