Кілометрова шпаргалка і 195 студентів у тролейбусі: у Тернополі – два рекорди України

Кілометрова шпаргалка і 195 студентів у тролейбусі: у Тернополі – два рекорди України

У минулі вихідні в Тернополі під час студентського фестивалю «StudFest» молодь встановила два рекорди України.

Кілометрова шпаргалка і 195 студентів у тролейбусі: у Тернополі – два рекорди УкраїниЗокрема, юнаки й дівчата з різних вишів виготовили найбільшу в Україні шпаргалку довжиною понад 1000 метрів. Вони заздалегідь підготували аркуші паперу з нотатками, а для встановлення рекорду скріпили їх за допомогою скотчу й степлера. «Символ сесії», як за старих добрих часів, написаний «від руки» і, що цікаво, з одного предмету – української мови.

Велетенську шпаргалку розклали на набережній Тернопільського ставу. Рукотвір виявився навіть більшим, ніж планували. Замість необхідного для рекорду кілометра нарахували майже сто «зайвих» метрів. Досягнення зафіксували представники «Книги рекордів України».

Крім того, учасники фестивалю встановили рекорд з найбільшої кількості студентів у тролейбусі. У такий спосіб молодь вирішила увіковічнити свої будні, адже студентські роки у багатьох асоціюються з поїздками у «рогатому», вщент заповненому пасажирами.

Отож, у маленькому тролейсбусі «Skoda 14 TR» вмістилися 195 хлопців і дівчат, які встановили рекорд України у категорії «Масові заходи».

Фестиваль пройшов у рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця України». Організували захід громадська організація «Файне місто» і міська рада.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *