Коли у Тернополі розпочнеться купальний сезон

Коли у Тернополі розпочнеться купальний сезон

З 11 червня у Тернополі розпочинається купальний сезон. З метою забезпечення належних умов для  відвідувачів відпочинкових зон тривають роботи з їх підготовки.

У КП «Об’єднання парків культури і відпочинку» зазначають, що фахівці Держпродспоживслужби відібрали проби води для аналізу, за їх результатами відхилень не виявлено. Також працівниками аварійно-рятувального загону проведено роботи з обстеження дна акваторії став на предмет виявлення сторонніх предметів. Для безпечного перебування у воді влаштовано буйки і огорожу на воді в межах відведених територій для купання. Про це повідомляє ТМР.

На пляжі «Циганка» встановлено спостережну вишку для матросів-рятувальників, інформаційні таблички з правилами поведінки на воді та влаштовано додаткові сходи для входу у воду.

Матроси-рятувальники, які будуть працювати на відпочинковій зоні, наразі завершують спеціальні навчання на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Окрім того, працівники КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» проводять відновлювальні роботи душових після зимового періоду, які були знищені вандалами. До початку купального сезоні дані роботи будуть виконані.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *