Легальне працевлаштування жителів України в Польщі

На фоні нестабільності на економічному ринку України багато хто вирішує шукати кращу долю за кордоном. Так наші співвітчизники відправляються у трудову міграцію до найближчих країн Європейського Союзу, бо саме вони пропонують вакансії з гідною оплатою, яка в декілька разів перевищує дохід на батьківщині при аналогічній зайнятості. Робота в Польщікористується найбільшою популярністю, бо республіка знаходиться дуже близько до України, має дефіцит кадрів у багатьох сферах діяльності та не встановлює складних умов для приїзду й працевлаштування іноземних шукачів.

З переваг цього напрямку також можна виділити й те, що менталітет поляків дуже схожий на наш, мовного бар’єра теж майже немає, бо багато посад взагалі не потребує знання польської. Конвертація злотих у гривні вигідна, тому отримана зарплата буде доброю і після обміну.

Робота в Польщі для українців і оплата,що значно вища за дохід на батьківщині – це реальний шанс покращити своє життя та фінансовий статок. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» пропонує безліч вакансій від перевірених роботодавців у самих різних напрямках зайнятості. У нас можна знайти роботу як для висококваліфікованих кадрів, так й для людей без стажу та освіти. Ми допоможемо знайти варіант, відповідний до ваших вимог, побажань й здібностей.

Особливості працевлаштування в ПР

Праця в Польщіможе бути самої різною. Від напрямку діяльності та посади залежить розмір прибутку та система нарахування заробітної плати, яка може бути:

 • погодинною;
 • фіксованою ставкою за зміну;
 • розраховуватися залежно від об’ємів виробітку.

Головне пам’ятати те, що прозорість нарахувань та гарантія виплат будуть доступні лише при офіційному оформленні на робочому місці. Так буде підписаний договір, де чітко пропишуться умови співробітництва. Цей документ стане гарантом безпеки та виконання своїх обов’язків для обох сторін.

Легальна робота в Польщі у 2021 роціможе принести шукачам з України от 13 до 22 злотих у годину. Графік зайнятості при цьому стандартний для закордонних заробітків й складає від 8 до 12 годин протягом 5-6 днів у неділю. За місяць працівник може отримати приблизно 3-4,5 тисячі злотих, що не є остаточною межею. Для кваліфікованих кадрів, що знають мову, мають освіту та досвід прибуток буде вищим. Остаточна цифра залежить від регіону працевлаштування та напрямку роботи.

Доступні для українців можливості

Вакансії на працю в Польщі є у широкому асортименті, бо місцевий ринок праці має нестачу робочих рук. Найбільш потрібні спеціалісти у таких напрямках діяльності:

 • сезонні роботи;
 • будівництво;
 • промисловість;
 • сфера послуг;
 • виробництво.

Також робота в Польщі українцям є в медицині, науці, ІТ-сфері, але тут важливо мати кваліфікацію, підтвердити її у республіці та гарно володіти іноземними мовами.

Найбільше пропозицій для шукачів в області фізичної праці. Такі посади складні, але добре оплачуються. Часто наймачі надають житло, транспорт до роботи чи забезпечують харчуванням.

Приблизна заробітна плата українців в Польщіна популярних посадах за місяць:

 • сезонний робітник чи будівник – від 3 до 4 тисяч злотих;
 • касир, продавець – 2400-2500 злотих;
 • електрик,слюсар – 2,5-2,7 тис. злотих;
 • співробітник виробництва – від 2 до 3 тис. злотих;
 • обслуговуючий персонал – від 1500 до 2000 злотих;
 • ІТ-майстер, програміст – від 7000 злотих.

Подивитися, які є вакансії на працю в Польщів наявності доступно на нашому сайті.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares