Любив життя і музику: на війні загинув талановитий інструменталіст-гітарист, викладач Тернопільської музичної школи Ігор Федорчак

Любив життя і музику: на війні загинув талановитий інструменталіст-гітарист, викладач Тернопільської музичної школи Ігор Федорчак

Тиха печаль торкається струн Ігоревої гітари. Він більше ніколи не зіграє на ній. Жорстока війна обірвала життя 29-річного талановитого інструменталіста-гітариста Ігоря Федорчака. Він працював викладачем у Тернопільській музичній школі №1 імені Василя Барвінського. Учні дуже любили свого щирого та творчого вчителя. Сумують за своїм випускником у Тернопільському педуніверситеті.  

«Захищаючи Україну, 25 січня загинув учень та колишній викладач нашої школи Ігор Федорчак. У пам’яті колег та учнів він назавжди залишиться надзвичайно щирою, скромною та талановитою людиною.

Ігор був дуже цілеспрямованим і працьовитим: за три роки опанував шестирічний курс навчання гри на гітарі в класі Світлани Кондири. Надзвичайно прагнув продовжити навчання, тому вступив у Тернопільський музичний коледж ім. С. Крушельницької, а згодом навчався в ТНПУ ім. В. Гнатюка. Після завершення навчання повернувся працювати в рідну школу. Учні дуже любили щирого та творчого викладача, а колеги у будь-яку хвилину могли звернутися до нього за допомогою.

Схиляємо голову в журбі та подяці. Ігор віддав життя за кожного з нас.

Низький уклін захисникові за його героїчний подвиг! Щирі співчуття рідним і близьким!

Царство Небесне і вічна пам’ять Герою», – написали на сторінці Тернопільської музичної школи №1 імені Василя Барвінського.

«Вічна і світла пам’ять випускнику факультету мистецтв ТНПУ, воїну ЗСУ Ігорю Федорчаку.

Невимовна біль, почуття втрати і порожнечі.

Академічна родина ТНПУ ім. В.Гнатюка у глибокій скорботі: на війні загинув випускник факультету мистецтв  Ігор Федорчак (4 травня 1994 р. – 25 січень 2024 р.)

Життя воїна ЗСУ обірвалося на фронті 25 січня під час виконання бойового завдання за призначенням у Запорізькій області.

Ми втратили талановитого інструменталіста-гітариста, справжнього, щирого друга. Ігор був скромним, справедливим, відповідальним, сміливим…

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, усім, хто знав Ігоря. Схиляємо голови в журбі та подяці… Пам’ять про Ігоря буде жити в наших серцях…

Вічна і світла пам’ять Герою!» – йдеться у дописі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.  

Колектив факультету фізичного виховання ТНПУ схиляє голови та висловлює слова співчуття директору Тернопільського регіонального центру та ДЮСШ «Інваспорт» Віктору Йосифовичу Федорчаку з приводу важкої втрати сина, військовослужбовця ЗСУ – Ігора Вікторовича Федорчака.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *