Людина з неймовірною душею: на Запоріжжі загинув 29-річний Воїн із Тернопільщини Богдан Басюк

Людина з неймовірною душею: на Запоріжжі загинув 29-річний Воїн із Тернопільщини Богдан Басюк

Знову у зажурі старовинне місто. Воно сивіє від паморозі та смутків. Бо втрачає своїх дітей, своїх синів. «Людина з неймовірною душею. Добрий та світлий…» Таким залишиться у спогадах рідних, однокласників, бойових побратимів Богдан Басюк із Кременця. Жорстока війна обірвала життя Воїна у 29 років. На пекельному Запорізькому напрямку молодший лейтенант прийняв свій останній бій. 

«Шановна Кременецька громадо!

З глибоким сумом повідомляємо, що загинув наш Герой, житель міста Кременець, молодший лейтенант, Басюк Богдан Олександрович, 1994 року народження, який віддав своє життя за волю та незалежність України в Запорізькій області.

Сили рідним, близьким, друзям та усім, хто знав нашого захисника Богдана пережити цю втрату.

Нехай добра та світла пам’ять назавжди залишиться про Героя», – йдеться у повідомленні міського голови Кременця Андрія Смаглюка.

У соцмережах люди висловлюють співчуття родині загиблого Героя.

Зокрема, Sofiia Kovalchuk написала: «О Боже… Це мій однокласник. Людина з неймовірною душею, співчуттям, любовʼю… Мої найщиріші співчуття родині. А Герою – вічна память».

Лілія Благовірна: «Світла і вічна пам’ять Герою України! Богдан був дуже світлою і хорошою людиною! Щирі співчуття рідним!»

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *