Майже 5 млрд грн монетизованих субсидій виплатила Укрпошта

Майже 5 млрд грн монетизованих субсидій виплатила Укрпошта

АТ «Укрпошта» у березні-травні виплатила 4,8 млрд. грн. монетизованих субсидій на оплату компослуг пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення. Виплати отримали понад 1 мільйон пенсіонерів.

Середня сума виплачених субсидій за березень-травень склала близько 1500 грн. Максимальний середній розмір монетизованих субсидій у березні – 9273 грн., у квітні – 11062, у травні – 9326 грн.

«Укрпошта виконала свої обов’язки і поставлені задачі у рамках пілотного проекту: субсидії були виплачені та доставлені у визначені терміни. Розгалужена мережа компанії дозволила виплатити кошти пенсіонерам, доставити готівку до будинку чи квартири, віддати «в руки» отримувачам, прийняти комунальні платежі, убезпечивши тим самим від накопичування боргів. Сьогодні наші послуги вкрай необхідні жителям невеликих сіл і містечок, де відсутні офіси банків та банкомати. Фактично, їх потребують 17 мільйонів громадян», – сказав гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

Найбільша сума виплачених коштів зафіксована у м. Києві та Київській області – понад 504 млн. грн. для майже 117 тисяч пенсіонерів.

Як повідомлялося раніше, пенсіонери отримують субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії і можуть вчасно сплатити за компослуги, використавши субсидію. Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати Укрпошта доставила кожному отримувачу (близько 4 млн. осіб) персональне повідомлення. Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares