Майже з перших днів війни боронив Україну: на Тернопільщині попрощалися із захисником Володимиром Вовчаком

Майже з перших днів війни боронив Україну: на Тернопільщині попрощалися із захисником Володимиром Вовчаком

Володимир Вовчак із села Бишки Козівської громади вже з квітня 2022-го захищав Україну від російських окупантів. Воював на передовій. В одному з тяжких боїв із ворогом Володимир дістав тяжкі поранення. На жаль, лікарі не змогли врятувати захисника. 21 травня душа Воїна відлетіла на небеса.  

Володимиру було лише 34 роки. У вічній скорботі за сином залишилися невтішна мама, за братом – сестра. 

Сумуть за своїм Героєм рідні, друзі, побратими, сусіди. Сумують у селах Геленки, де Володимир народився. У селі Бишки, де проживав останнім часом. Про це повідомили у Козівській селищній раді і висловили щирі співчуття родині. 

 «Знову у жалобі Козівщина. Відійшов у вічність воїн, наш захисник, житель с. Бишки Володимир Михайлович Вовчак, який майже з перших днів війни у Збройних силах боронив Україну від російських окупантів. У скорботі низько схиляємо голови. І перед його добрим ім’ям, молимось за упокій його душі. 

Доземний уклін, всенародна шана і світла благословенна пам’ять у віках нашому захисникові. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять Герою Володимиру!», – написав на своїй сторінці у фейсбуці Миц Роман («Самооборона Козівщини»).  

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *