Місцеві скарбниці Тернопільщини отримали понад мільярд гривень податкових платежів

Місцеві скарбниці Тернопільщини отримали понад мільярд гривень податкових платежів

Впродовж чотирьох місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопілля від платників надійшло 1 млрд 330,7 млн грн податкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 73,1 млн грн або на 5,8 відсотка.

Найбільше місцеві скарбниці отримали таких платежів: податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, плати за землю, акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, податку на нерухоме майно тощо.

Так, з початку року територіальним громадам надійшло 892,1 млн грн податку на доходи з фізичних осіб, що на 51 млн грн більше, ніж минулого року. Представники малого бізнесу перерахували 239,5 млн грн єдиного податку, а це на 26,4 млн грн більше порівняно з відповідним минулорічним періодом. Землекористувачі сплатили 92 млн грн земельної плати. Суб’єкти господарювання, які мають справу з підакцизними товарами, сплатили 33,6 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції, отож приріст до січня-квітня 2019 року склав 100 тис. гривень. Надходження від податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, склали 30,9 млн грн, що на 100 тис. грн більше, ніж упродовж чотирьох місяців минулого року.

Лише впродовж квітня 2020 року платники податків спрямували на розвиток територіальних громад краю 308,2 млн гривень.

Сектор комунікацій

Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *