Молодь ЗУНУ ділилась досвідом зі студентами України

Молодь ЗУНУ ділилась досвідом зі студентами України

Студентський актив Західноукраїнського національного університету та директор студмістечка Всеволод Обертас взяли участь у керівних зборах Української асоціації студентів у м. Хмельницький, які реалізувалися спільно із Національним українським молодіжним об’єднанням.

Робочий день молоді розпочався із знайомства із керівниками УАС та представниками студентського самоврядування із різних куточків України. Під час зустрічі юнаки та дівчата обговорювали подальші плани щодо діяльності органів студентського самоврядування України, ділилися думками про розвиток студентського самоврядування університетів України та світу.

Також студенти зосередили увагу на труднощах, які виникають. Актив класичного університету Тернополя поділився власним позитивним досвідом вирішення різноманітних питань: комунікація та співпраця із відділами університету, злагоджена командна робота, удосконалення набутих навичок, пошук фінансування ОСС.

Директор студентського містечка ЗУНУ Всеволод Обертас наголосив на тому, що лише працюючи спільно, амбітно та цілеспрямовано, можна втілити у реальність всі задуми.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *