Моряки корвета «Тернопіль» відбули до Одеси для подальшої служби

Моряки корвета «Тернопіль» відбули до Одеси для подальшої служби

Тернополяни провели до Одеси частину екіпажу протичовнового корвета ВМС України «Тернопіль», яка проходила короткий реабілітаційний курс у місцевому санаторії «Медобори».

Перед відправкою екіпаж вишикувався на майдані Волі біля пам’ятника Данилу Галицькому. Українських військових моряків проводжали голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк та його заступник Леонід Бицюра.

«Прийде час, і Україна відновить флот, який з честю буде нести військово-морський прапор нашої держави, – зазначив у напутньому слові Олег Сиротюк. – Я вдячний вам за службу і сподіваюся, що корвет «Тернопіль» незабаром повернеться під рідний прапор, і ви продовжите захищати спокій українців на вашому рідному кораблі».

Від екіпажу з подякою представникам обласної та міської влади звернувся помічник командира протичовнового корвета «Тернопіль» капітан-лейтенант Олексій Кирилов.

На завершення у добру путь українських військових моряків благословили священики.

Нагадаємо, частина екіпажу корабля проходила реабілітаційний курс у санаторії «Медобори» після того, як судно у Криму захопили російські військові. Перебували військовослужбовці на Тернопільщині майже два тижні.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *