На базі юрфаку ТНЕУ відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (ФОТО)

На базі юрфаку ТНЕУ відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (ФОТО)

На юридичному факультеті ТНЕУ відкрили Центр підтримки технологій та інновацій. В урочистості взяли участь гості з Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності», галузевих підприємств, установ, організацій, адміністрація, професорсько-викладацький колектив і студенти ТНЕУ.

Зі словами вітань до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної роботи університету Оксана Миронівна Десятнюк, заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку Сергій Олександрович Шкураков, начальник управління технологій, інновацій та маркетингу державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності» Данило Романович Цьвок.

У рамках дійства відбулося підписання Меморандуму про співпрацю щодо розширення та розвитку двосторонніх відносин у сфері підтримки технологій та інновацій, правової охорони інтелектуальної власності, а саме функціонування Центрів підтримки технологій, як ланки в національній мережі аналогічних центрів. Документ підписали О. М. Десятнюк та С. О. Шкураков.

Сторони домовилися співпрацювати у таких напрямах: реалізація проектів співпраці з різних питань, пов’язаних з правовою охороною інтелектуальної власності; спільна участь у роботі над проектами регуляторних актів, у громадських слуханнях та обговоренні проектів змін до законодавства у сфері підтримки технологій та інновацій і правової охорони інтелектуальної власності; обмін інформацією про законодавчі зміни у сфері підтримки технологій та інновацій і правової охорони інтелектуальної власності; організація спільних семінарів, симпозіумів, робочих зустрічей; залучення спеціалістів (експертів) та їхнє навчання з питань правової охорони інтелектуальної власності.

Також було презентовано програму Центру підтримки технологій та інновацій, яку представив Величко Касим Рокайович – начальник відділу забезпечення роботи мережі Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC), державна організація «Національний офіс інтелектуальної власності».

До слова, TISC (Technology and Innovation Support Center) – Центр підтримки технологій та інновацій, який надає інформацію про різні послуги у сфері інтелектуальної власності, незалежно від території їх надання. TISC надає винахідникам доступ до технічної інформації та пов’язані з нею послуги, такі як доступ до патентної, наукової і технічної бази даних, допомога в ліцензуванні і трансфері технологій, допомога в розробці патентів та інші, дозволяючи новаторам розкрити свій потенціал, забезпечити охорону прав і управління ними.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares