На чемпіонатах України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства тріумфували спортсмени з Кременця

У селищі Ворохта, що на Івано-Франківщині, провели чемпіонати України на трампліні зі штучним покриттям з лижного двоборства та зі стрибків на лижах з трампліна.  Участь у змаганнях взяли «літаючі» лижники з Тернопільської та Івано-Франківської областей, і представники нашого краю – кременчани – відзначились цілим рядом медалей.

Так, у першому турнірі у командному спринті, до якого входили стрибки на трампліні К-75 та крос (2 чоловіки 1 км по 3 рази), усі три сходинки п’єдесталу зайняли спортсмени з Кременця. Зокрема, на першому місці була команда Тернопільської області № 1, у складі якої виступали Віктор Пасічник та Дмитро Мазурчук (КУТОР ШВСМ), на другому місці – команда Тернопільської області №2 (Олександр Шумбарець та Гребенюк Віталій – ДЦОП ЗВС), на третьому місці ще одна команда нашої області (№4), де змагались Артем Куцевич (КУТОР ШВСМ) та Валентин Ящук (ДЦОП ЗВС).

В змаганнях з лижного двоборства (стрибки з трампліна К-75 м та крос на лижоролерах на дистанції 5 км) на п’єдесталі пошани теж були лише кременчани – Дмитро Мазурчук, який здобув золоту нагороду, Олександр Шумбарець, який виборов «срібло», та Віктор Пасічник, який отримав «бронзу».

У чемпіонаті України на трампліні зі штучним покриттям зі стрибків на лижах з трампліна (трамплін К-75), золоту медаль нашій області приніс Дмитро Мазурчук, який обійшов представників з Івано-Франківщини Віталія Калініченка та Євгена Марусяка.

«Золото» у Дмитра Мазурчука та його колег з команди Тернопільської області №1, у якій виступали також Андрій Пилипчук, Віктор Пасічник та Олександр Шумбарець, і в командних змаганнях на трампліні К-75 м. На другому місці у цьому виді були представники Івано-Франківської області, а третя сходинка п’єдесталу виявилась також за кременчанами з команди Тернопільської області №2, до складу якої увійшли Артем Куцевич, Віталій Гребенюк, Іван Пилипчук та Валентин Ящук.

Додамо, що впродовж цих двох стартів кременчанин Дмитро Мазурчук став абсолютним переможцем та власником п’яти золотих нагород. Відтак, спортсмен дві найвищі медалі здобув в стрибках з трампліна  індивідуальний старт та командний виступ) і три медалі в лижному двоборстві (індивідуальний виступ, командний спринт та командні змагання).